VÍCE NEŽ 50 LET ZKUŠENOSTÍ S LÉČBOU PÁLENÍ ŽÁHY A TRÁVICÍCH POTÍŽÍ

Expert na úlevu od pálení žáhy a trávicích potíží.

Gaviscon

Pomáháme lidem cítit se lépe

Vítejte na stránkách přední značky volně prodejných léků pro úlevu od zažívacích potíží. Gaviscon nabízí účinné řešení při pálení žáhy a trávicích potížích, poskytuje rychlou a dlouho trvající úlevu. Kupte si Gaviscon ještě dnes ve své lékárně.

Náš příběh

Víc než 50 let výborné práce

V roce 1964 švédský radiolog Dr. Stig Sandmark objevil výhody viskozity při potlačování refluxu. Dnes je Gaviscon expertem na pálení žáhy a trávicí potíže.

Objevte naší historii:

Věda

Jak Gaviscon funguje?

Jedna z účinných látek, alginát sodný, je vyrobena z přírodních mořských řas, které se udržitelným způsobem získávají na norském pobřeží. Vytváří ochrannou bariéru nad dráždivým obsahem žaludku (který je většinou kyselý a obsahuje také pepsin a žluč) a brání tak jeho návratu do jícnu. Antacidní složky přípravku, uhličitan vápenatý a hydrogenuhličitan sodný, bojují proti kyselosti neutralizací žaludeční kyseliny. Přípravky řady Gaviscon vydrží účinkovat až 4 hodiny.

Vytváří bariéru
Ochranná bariéra zastavuje pohyb dráždivé žaludeční kyseliny směrem nahoru.
Neutralizuje kyselinu
Antacidní složky působí proti žaludeční kyselině a poskytují tak dvojí úlevu.
Dlouhotrvající úleva
Uleví od žaludečních potíží až po dobu 4 hodin.

Co je alginát sodný?

Alginát sodný je obsažen ve výtažku z buněčných stěn mořských řas. Pomáhá bránit stoupání žaludeční kyseliny a obsahu žaludku zpět do jícnu, což je hlavní příčinou nepříjemného pálení žáhy a zažívacích potíží.